Skontaktuj się z nami!

 

*Więcej informacji o przetwarzaniu danych podanych przez formularz kontaktowy znajduje się w naszej Polityce Prywatności. Ponadto, informujemy że ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Politykę Prywatności Google oraz Warunki korzystania z usług Google.

Galeria Projektu i Formy


Adres: ul. Gen. Sikorskiego 48,
65-450 Zielona Góra
NIP: 9291464564
REGON: 080497082
Kontakt tel.: +48 501 077 483
E-mail: galeria@projektiforma.com
lub galeria@wfm-kuchnie.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: Możliwe otwarcie po wcześniejszym umówieniu.
Media społecznościowe:

Małgorzata Kaczmarek

Projektantka Wnętrz

+48 531 201 200


Ewa Lichorad

Architekt Wnętrz

+48 530 701 698


Pasja i doświadczenie

Połączyła nas pasja do architektury wnętrz. Dzięki tej pasji motywujemy się nawzajem do działania i do tworzenia nowych jeszcze bardziej niepowtarzalnych projektów kuchni. Czerpiemy przyjemność z naszej pracy, co łatwo zobaczyć w naszych realizacjach. Zachęcamy do obejrzenia zrealizowanych przez nas kuchni, na naszej stronie w zakładce realizacje.

Jako architekci wnętrz, bardzo dbamy o szczegóły i detale. Aranżacje wnętrz realizujemy kompleksowo, nie tylko starannie dobranymi meblami, lecz także dekoracjami i oświetleniem. Przy realizacji dziesiątek projektów kuchni zdobyliśmy doświadczenie, które sprawia że nasze projekty są jeszcze lepsze!

Zaangażowanie przy współpracy

Zależy nam na tym, aby utrzymać miłą atmosferę przy współpracy z klientem oraz by wypracować wspólnie najlepszą wersję projektu kuchni. Powstawanie projektu kuchni to proces, który wymaga zaangażowania z obu stron - zarówno od architekta wnętrz jak i od zleceniodawcy. Uważnie słuchamy potrzeb naszych klientów i na bieżąco informujemy o postępach. Dzięki naszej metodyce pracy i wysokim standardzie obsługi klienta, zyskaliśmy wielu zachwyconych klientów.

Dbamy również o to, aby nasi klienci mogli się z nami skontaktować na różne sposoby, dlatego zapewniamy kontakt telefoniczny i mailowy do naszych przedstawicieli. Ponad to posiadamy formularz kontaktowy. Wystarczy wypełnić wszystkie pola i zapytać o ofertę. Zachęcamy do kontaktu!