Skontaktuj się z nami!

 

  *Więcej informacji o przetwarzaniu danych podanych przez formularz kontaktowy znajduje się w naszej Polityce Prywatności. Ponadto, informujemy że ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Politykę Prywatności Google oraz Warunki korzystania z usług Google.

  Galeria Projektu i Formy


  Adres: ul. Gen. Sikorskiego 48,
  65-450 Zielona Góra
  NIP: 9291464564
  REGON: 080497082
  Kontakt tel.: +48 501 077 483
  E-mail: galeria@projektiforma.com
  lub galeria@wfm-kuchnie.pl
  Godziny otwarcia:
  Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
  Sobota: Możliwe otwarcie po wcześniejszym umówieniu.
  Media społecznościowe:

  Małgorzata Kaczmarek

  Projektantka Wnętrz

  +48 531 201 200


  Ewa Lichorad

  Architekt Wnętrz

  +48 530 701 698


  Pasja i doświadczenie

  Połączyła nas pasja do architektury wnętrz. Dzięki tej pasji motywujemy się nawzajem do działania i do tworzenia nowych jeszcze bardziej niepowtarzalnych projektów kuchni. Czerpiemy przyjemność z naszej pracy, co łatwo zobaczyć w naszych realizacjach. Zachęcamy do obejrzenia zrealizowanych przez nas kuchni, na naszej stronie w zakładce realizacje.

  Jako architekci wnętrz, bardzo dbamy o szczegóły i detale. Aranżacje wnętrz realizujemy kompleksowo, nie tylko starannie dobranymi meblami, lecz także dekoracjami i oświetleniem. Przy realizacji dziesiątek projektów kuchni zdobyliśmy doświadczenie, które sprawia że nasze projekty są jeszcze lepsze!

  Zaangażowanie przy współpracy

  Zależy nam na tym, aby utrzymać miłą atmosferę przy współpracy z klientem oraz by wypracować wspólnie najlepszą wersję projektu kuchni. Powstawanie projektu kuchni to proces, który wymaga zaangażowania z obu stron - zarówno od architekta wnętrz jak i od zleceniodawcy. Uważnie słuchamy potrzeb naszych klientów i na bieżąco informujemy o postępach. Dzięki naszej metodyce pracy i wysokim standardzie obsługi klienta, zyskaliśmy wielu zachwyconych klientów.

  Dbamy również o to, aby nasi klienci mogli się z nami skontaktować na różne sposoby, dlatego zapewniamy kontakt telefoniczny i mailowy do naszych przedstawicieli. Ponad to posiadamy formularz kontaktowy. Wystarczy wypełnić wszystkie pola i zapytać o ofertę. Zachęcamy do kontaktu!