Galeria Projektu i Formy -
Specjaliści od projektowania kuchni

 • Jan K. - Opinie Google
  Kuchnia zaprojektowana przez Galerię Projektu i Formy jest dokładnie taka jak sobie ją wyobrażałem. Meble są solidne i estetyczne. Dzięki oświetleniu kuchnia staje się jeszcze efektywniejsza! Dodatkowo, dostałem gwarancję na 5 lat. Serdecznie polecam!
  Jan K. - Opinie Google
 • Grażyna S. - Opinie Google
  Jestem zachwycona ze współpracy z Galerią Projektu i Formy. Po rozmowie telefonicznej umówiłam się na spotkanie. Architekci wnętrz wysłuchali moich potrzeb i zadbali o każdy szczegół przy projektowaniu. Teraz z przyjemnością spędzam czas w kuchni!
  Grażyna S. - Opinie Google
 • Krzysztof J. - Opinie na Oferteo
  Pełna kultura i profesjonalizm. Na pewno będziemy współpracować z Tą firmą i wracać sercem i myślami w kierunku do Tej firmy i jej pracowników. Polecam Galerie Projektu i Formy w Zielonej Górze!
  Krzysztof J. - Opinie na Oferteo

Czym się zajmujemy?

Projektujemy kuchnie na wymiar, które są dopasowane nie tylko do wymiarów pomieszczenia, ale również do właścicieli kuchni oraz do reszty domu. Wykonujemy wszystkie niezbędne pomiary i dowiadujemy się jakie oczekiwania mają klienci.

Dopiero potem przechodzimy do etapu projektowania. Po zaakceptowaniu projektu przez klienta, zamawiamy potrzebne meble i ekipę, która je zamontuje.

Nasza marka

Jako firma zrzeszająca profesjonalnych projektantów wnętrz zdołaliśmy zrealizować już dziesiątki projektów kuchni, które zachwyciły naszych klientów. Zyskaliśmy dzięki temu zaufanie klientów i poszanowanie do marki jaką jest Galeria Projektu i Formy.

Nasza marka jest znana w woj. lubuskim i okolicach. Dlatego z dumą realizujemy kolejne projekty kuchni na wymiar.

Pomysłowe projekty

Naszą inspirację do projektowania kuchni na wymiar czerpiemy z wielu źródeł. Nasze projekty są zróżnicowane, mają odmienne style. Pomysłowość naszych architektów wnętrz pozwala na stworzenie nietuzinkowych i niepowtarzalnych projektów kuchni. Najlepszym dowodem na to zdają się być nasze realizacje.

Długi okres gwarancji

Nasza firma oferuje niezwykle długi okres gwarancji na meble tworzące zaprojektowane przez nas kuchnie. Gwarancja na meble może osiągnąć nawet do pięciu lat. Dając Państwu taki długi okres gwarancji podkreślamy jednocześnie wysoką jakość mebli, z których tworzymy kuchnie.

Profesjonalna obsługa

Nasi architekci wnętrz oraz inni przedstawiciele osobiście zajmują się Państwa obsługą. Cechujemy się indywidualnym podejściem do klienta, które owocuje powstaniem przepięknych projektów kuchni. Klienci zachwalają nasz profesjonalizm i wysoką kulturę osobistą. Zachęcamy do kontaktu!

Tradycja marki

Marka, którą zdołaliśmy sobie wyrobić na rynku związanym z architekturą wnętrz wiąże się jednocześnie z tradycją, którą staramy się pielęgnować. To dzięki tradycji naszej marki jesteśmy w stanie wciąż tworzyć niezapomniane projekty kuchni.